baner
sol_baner
 

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet


Osmanlıca
Hicri ve Rûmî Takvim
Nasıl Fiyat Alırım?
Transkripsiyon Sistemi
Font Nasıl Eklenir?
Ödeme Nasıl Yapılır?
Nasıl Güvenebilirim?
Gizlilik

 
 

Metinlerinizi mail veya whatsapp üzerinden gönderirseniz aynı gün içinde uygun bir fiyat veririz.


osmanliharfleri@gmail.com

 

Whatsapp

0 535 364 15 60

 
 
 
 
 
 
 
 
 

smanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage, Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage,Osmanlıca, osmanlı


Nasıl Fiyat Alırım?

Osmanlıca metinler çok çeşitli olduğu için sabit bir fiyat belirlemek mümkün değil. Ayrıca metnin türünden başka okunulabilirliği de önemli. Bazen matbu bir evrak üzerinde bile metnin çevresel koşullardan etkilenerek yıpranmasından dolayı saatlerce uğraşmak gerekebiliyor.

Sitemizden uygun bir fiyat almak istiyorsanız

  • Metninizin bilgisayar ortamında bir örneğini mail adresimize gönderiniz.

  • Metninizin sayfa sayısı ve çevirinin yetişmesi gereken süre hakkında bilgi veriniz.

  • Metin sayfa ve boyut olarak çok büyükse A4 boyutunda fotokopide küçülterek o halde taratıp örneğini gönderebilirsiniz.

  • Metniniz sayı olarak fazla ve CD de ise örnek metni gönderdikten sonra eğer anlaşılırsa CD'yi kargo ile gönderebilirsiniz.

  • osmanliharfleri@gmail.com mail adresimizden veya 0535 364 15 60 Whatsapp üzerinden de görüşebilirsiniz.

 

 
 

osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage, Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage, Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage,Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage,Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri, osmanlıcaçeviri, osmanlicaceviri, ottoman, ottoman language, ottomanlanguage,Osmanlıca, osmanlıca çeviri, osmanlica, osmanlica ceviri,

 
sag_baner
altlik